MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN ÇOCUK GELİŞİM MERKEZLERİNDE 19 MAYIS KUTLANDI

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN ÇOCUK GELİŞİM MERKEZLERİNDE 19 MAYIS KUTLANDI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Çocuk Gelişim Merkezleri’nde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı öncülüğünde düzenlenen kutlama programında; Halkkent Sosyal Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Çocuk Gelişim Merkezi ile Adile Teyze Çocuk Gelişim Merkezi, Toptancı Hal Kompleksi’nde yer alan Münir Özkul Çocuk Gelişim Merkezi ve Tarsus’taki Begonvil Çocuk Gelişim Merkezi’nde eğitim gören çocuklar; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla şarkılar eşliğinde dans gösterileri yaptı. 

Türk bayraklarıyla donatılan merkezlerde tüm yaş gruplarında hafta boyunca 19 Mayıs’ın önemi ile ilgili etkinlikler hazırlayan çocuklar, bayram coşkusunu tüm okullarda kutladı. Çocuklar, ‘10.Yıl Marşı’ ve ‘Hayat Bayram Olsa’ şarkıları eşliğinde de yürüyüş yaptı. Türk bayrağı ve günün anlamına ilişkin posterlerin önünde poz veren çocuklar, öğretmenlerinden de 19 Mayıs’ın önemini dinleyerek öğrendi.

Art’s Magazin  Yurt

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’İN ÇOCUK GELİŞİM MERKEZLERİNDE 19 MAYIS KUTLANDI

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!