MERSİN’DE ‘2. YENİŞEHİR KOMEDİ OYUNLARI FESTİVALİ’ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

featured
service

MERSİN’DE ‘2. YENİŞEHİR KOMEDİ OYUNLARI FESTİVALİ’ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Yenişehir Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Komedi Oyunları Festivali’, 19 Kasım ile 26 Kasım arasında Mersinlilerle buluşacak.

Festival kapsamında sanatseverler, Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek yedi tiyatro oyununu da ücretsiz olarak izleyebilecek. Festivalde; Nilgün Belgün ve Süheyl-Behzat Uygur kardeşlerin yanı sıra Mahşeri Cümbüş oyuncuları da yer alacak. 

19 Kasım Cumartesi günü saat 19.30’da Tiyatro Mavra’nın ‘Biz Niye Geldik’ oyunu ile başlayacak festivalde; 21 Kasım Pazartesi günü saat 19.30’da usta oyuncular Süheyl-Behzat Uygur kardeşler, ‘Süt Kardeşler Asabi Komedi’ oyunlarıyla Mersinliler için sahnede olacak. Bir diğer usta tiyatrocu Nilgün Belgün ise 22 Kasım Salı günü saat 19.30’da ‘Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi’ adlı oyunuyla sahne alacak. 23 Kasım Çarşamba günü saat 19.30’da Neslihan Arslan, Nurhan Özenen ve Salih Bademki’nin tiyatro sahnesini paylaşacağı ‘Fanatik’ adlı oyun da izleyiciyle bir araya gelecek. Mahşeri Cümbüş ise 24 Kasım Perşembe günü saat 19.30’da, 25 Kasım Cuma günü saat 19.30’da Ceyhun Fersoy, Melis İşiten, Sergen Deveci’nin sahne alacağı ‘Baş Belası’ adlı oyunu tiyatroseverler için sahneleyecek.

Festivalin kapanışı ise 26 Kasım Cumartesi günü Yenişehir Şehir Tiyatrosu’nun ‘Ölmeye Gör’ oyunuyla yapılacak. Sahnelenecek tüm oyunlar, Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 19.30’da tiyatroseverler ile buluşacak.

MERSİN’DE ‘2. YENİŞEHİR KOMEDİ OYUNLARI FESTİVALİ’ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!