MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI TARHAN, AHMET AKIN’I AĞIRLADI 

featured
service

MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI TARHAN, AHMET AKIN’I AĞIRLADI 

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ı ağırladı. Akın, belediye birimlerinde devam eden projeleri inceledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’a ziyaretinde, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel ve Alpay Antmen, ilçe başkanları ile partililer eşlik etti. Başkan Tarhan’dan Kent İçi Tarım Projesi, kent merkezinin ağaçlandırılması, ışıklı gelir-gider panosu, Mezitli Halk Kart, Halk Masası gibi farklı birimlerde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Akın, sosyal demokrat anlayışın hizmette ne kadar önemli olduğunu dile getirdi. 

Tarhan’ın yüksek bir öngörüyle daha şimdilerde konuşulmaya başlanan konularda yıllarca önce adım attığına vurgu yapan Ahmet Akın, şunları söyledi:

“Başkanımız büyük bir sosyal demokrasi örneği yapıyor. Çalışmaları ve vizyonerliği ile projelerini ortaya koyuyor. Mesela yeşil dönüşüm konusunda çok başarılı çalışmalarını inceledik. Şimdilerde daha yeni yeni konuşulan iklim değişikliği konusunda 2015’te imzasını atmış. Çevre hassasiyeti yüksek ve kent bilinciyle çalışmalarına devam ediyor. Bize de teşekkür etmek düşüyor. Misafirperverliği ve güzler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Teşekkür ederim.”

Tarhan, Mezitli Belediyesi’ni ziyaret eden Akın’a Mezitli Soli Pompeiopolis Antik Kenti’nin resmedildiği anı tabağı hediye etti.

Art’s Magazin  Yurt

MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI TARHAN, AHMET AKIN’I AĞIRLADI 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!