TARSUS ŞEHİR TİYATROSU, ‘EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN TİYATRO ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TARSUS ŞEHİR TİYATROSU, ‘EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN TİYATRO ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ

Tarsus Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Tiyatro Gazetesi’nin bu yıl 8’incisini düzenlediği ‘Uluslararası Anadolu Tiyatro Ödülleri’nde, ‘En İyi Çıkış Yapan Tiyatro Ödülü’ne layık görüldü. Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Murat Çapar, ödülü ekibi adına 24 Nisan’da Tamer Levent Sahnesi’nde düzenlenecek törenle alacak.

Tiyatro Gazetesi’nin bu yıl 8’incisini düzenlediği Uluslararası Anadolu Tiyatro Ödülleri Seçici Kurulu, Tarsus Şehir Tiyatrosu’nu kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen başarıları ile son yılların en iyi çıkış yapan tiyatrosu ödülüne layık gördü. Kurul tarafından Tarsus Şehir Tiyatrosu, 2022-2023 döneminde tiyatro sanatına değer katan, katkı sunan ve bu nedenle ödüle layık görülen bir ekip olarak değerlendirildi. Ekip, ödülünü 24 Nisan 2023 tarihinde Mask Kara Tiyatrosu Tamer Levent Sahnesi’nde düzenlenecek törenle alacak.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, “Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz Şehir Tiyatrosu’nun oyuncuları tarafından bugüne kadar başarılı bir şekilde sahnelenen oyunlar yüz binlerce izleyiciye ulaştı. Tiyatrocularımızın bu performanslarının ödüle layık görülmesi beni oldukça mutlu etti” dedi.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

TARSUS ŞEHİR TİYATROSU, ‘EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN TİYATRO ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!