‘5. TURİZM TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASI’, BODRUM’DA BAŞLADI 

featured
service

‘5. TURİZM TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASI’, BODRUM’DA BAŞLADI 

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle, Bodrum Otel Satın Alma Gastronomi Platformu (BOSGAP) ve Niko Turizm tarafından ‘Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye Turizmi ve Tedarik Zincirinde Markalaşma’ teması ile düzenlenen ‘5.Turizm Tedarikçileri Buluşması’ başladı. 

Turizm sektörünün önde gelen tedarikçi firmalarını, üst düzey yönetici ve mensuplarını bir araya getiren fuara; Muğla Vali Yardımcısı Murat Sarı, Bodrum Kaymakam Vekili ve Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt, BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz ve BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu katılarak açılış kurdelesini kesti.

Bodrum Belediyesi ve BODER tarafından desteklenen fuar, Marmara, Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin farklı illerinden katılımcı firmaların stantlarına Herodot Kültür Merkezi’nde ev sahipliği yapıyor. 

Türk turizminin desteklenmesi ve geliştirilmesi adına düzenlenen fuarda açılış konuşması yapan Başkan Aras, şunları söyledi:

“Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Çok büyük doğal afetle karşı karşıya kaldık. Vatandaşlarımız zor durumda. Bütün kurumlarımız, gönüllülerimiz oradaki vatandaşlarımızın yardımına koşmuş durumda. Bu tablo içerisinde hayatın da devam ettiğini tabii ki çok iyi biliyoruz. Özelikle bölgemizde turizm sezonunun başlaması ile beraber ticaretin de dönmesi lazım ki devletimiz yaraları sarabilsin. Turizmcilerimiz, iş insanlarımız ticaretlerini sürdürebilsin ki hayat devam etsin, yardıma koşabilelim.” 

Kaymakam Mustafa Ünver Böke ise Cumhuriyetin 100’üncü yılı ile birlikte yeni bir turizm sezonunun başladığını belirterek, “Heyecan duyduğumuz bir yıl olacak. Türkiye’nin en önemli destinasyonu olan Bodrum’umuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Otel yöneticilerinin yoğunlukta olduğu, Bodrum sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda davetlinin katıldığı ‘5.Turizm Tedarikçileri Buluşması’ 18 Mart’a (yarın) kadar ziyaret edilebilecek. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

‘5. TURİZM TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASI’, BODRUM’DA BAŞLADI 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!