Marmaris Belediye Başkanı Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

featured
service
Marmaris Belediye Başkanı Oktaydan Kılıçdaroğluna Ziyaret

Marmaris Belediye Başkanı Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, yapımına başlanan yeni belediye binası, katlı otopark, kültür merkezi projeleri ve diğer çalışmalarla ilgili sunum yaptı.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Oktay’a, CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk de eşlik etti.

BELEDİYE BİNASI YAPIMI BAŞLADI

Marmaris halkının selam ve sevgilerini ileten Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na belediye binası ve katlı otopark – kültür merkezi projeleri ile ilgili sunum yaptı. Marmaris’in uzun yıllardır yeni bir belediye binasına ihtiyaç duyduğunu söyleyen Oktay, “50 yıllık bir binada hizmet veriyorduk. 30 Ekim 2020 tarihinde İzmir’de büyük etki gösteren ve maalesef ki 117 vatandaşımızın can verdiği depremde Marmaris de ciddi anlamda sarsıldı. Depremin hemen ardından testler yaptırdık ve riskli çıkınca belediye binamızı ivedi olarak boşalttık. Çünkü hiçbir çalışanımızın ve vatandaşımızın hayatını riske atamazdık. Şu an iki ayrı binada hizmet veriyoruz. Yapımına başladığımız binayı en kısa sürede tamamlayarak tüm birimleri tek çatı altına toplayacağız” açıklamasını yaptı.

Başkan Oktay, Marmaris’in otopark sorununa bir nebze çözüm olacak katlı otopark ve üstü kültür merkezi olarak planlanan yapının da çok kısa sürede yapımına başlayacaklarını belirterek, her iki projeyle ilgili teknik detaylar anlattı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu Marmaris’e davet etti.

“MARMARİS’İ YAKINDAN TAKİP EDİYORUM”

Marmaris’i ziyaret etmekten mutluluk duyacağını söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Marmaris’in sadece Türkiye’nin değil dünyanın en güzel yerlerinden biri olduğunu belirterek, “Marmaris’i ve çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Önemli başarılara imza atıyorsunuz. Türkiyemizin aydınlık yüzü Marmaris’e ve değerli vatandaşlarımıza sevgilerimi, selamlarımı gönderiyorum” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

Marmaris Belediye Başkanı Oktay'dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret
Marmaris Belediye Başkanı Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!