MARMARİS BELEDİYESİ EKİPLERİ YAVRU KEDİYİ KURTARDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MARMARİS BELEDİYESİ EKİPLERİ YAVRU KEDİYİ KURTARDI

Beldibi Hacıbektaş Veli Parkı’nda ızgaralardan kanala düşen yavru kedinin sesini duyan çocukların ihbarı üzerine harekete geçen Marmaris Belediyesi ekipleri, yavru kediyi kurtardı.

Beldibi Hacıbektaş Veli Parkı’nda oynarken kanalın içinde kedi sesi duyan çocuklar, durumu büyüklerine iletti. Marmaris Belediyesi’ne bilgi verilmesiyle bölgeye giden Geçici Bakımevi çalışanları, ızgaranın lehim ile kapatıldığını görünce Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bilgi verdi. Bu birimden gelen ekipler ızgarayı kaynakla keserken Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de etraftaki çalıları ve otları temizledi. Izgarayı keserek kanala giren belediye çalışanı, yavru kediyi sağ salim dışarı çıkardı ve annesine teslim etti. 

“HEPİMİZ ÇOK MUTLUYUZ”

Kedinin kurtarılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Oktay ise “Çocuklarımızın ihbarıyla harekete geçen ekiplerimiz olağanüstü çalışmayla yavruyu sağ salim kurtardı. Annesine kavuşan yavru kedinin mutluluğu hepimizi sardı. Marmaris olarak biz etrafımızdaki tüm canlıları sevgiyle sarıyor, koruyoruz. Bir kez daha başta çocuklarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

MARMARİS BELEDİYESİ EKİPLERİ YAVRU KEDİYİ KURTARDI

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!