MARMARİS BELEDİYESİ’NDEN SÖĞÜT VE ORHANİYE İLKÖĞRETİM OKULLARINA PARK

featured
service

MARMARİS BELEDİYESİ’NDEN SÖĞÜT VE ORHANİYE İLKÖĞRETİM OKULLARINA PARK

Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, okul bahçelerine çocuk parkı yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Söğüt İlköğretim Okulu ve Orhaniye İlköğretim Okulu yeni parklarına kavuştu. 

Oyun parkı olmayan veya eskiyen okullara, çocuk oyun grupları monte eden Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, iki okula daha yeni çocuk parkı kazandırdı. Orhaniye’deki okula yapılan parkın zemini  kaplanırken Söğüt’te okul idarecilerinin isteği üzerine kum döşendi. Diğer yandan belediyeye yapılan başvurular doğrultusunda merkezde de birçok okulun yıpranan oyun gruplarına bakım yapılırken bazı oyun aletleri de yenileriyle değiştirildi. Oyun parklarıyla çocuklar için öğretmenleri ve aileleriyle beraber zaman geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturuldu.

Okullar için yapılan çalışmaların kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’müz göreve geldiğimiz günden bu yana pek çok okul bahçesine çocuk parkı kazandırdı. Çocuklar için yaptığımız her hizmet bize büyük mutluluk veriyor. Bu doğrultuda imkanlarımız ölçüsünde okullarımıza her anlamda destek vermeye devam edeceğiz” dedi. 

 

Art’s Magazin  Yurt

MARMARİS BELEDİYESİ’NDEN SÖĞÜT VE ORHANİYE İLKÖĞRETİM OKULLARINA PARK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!