MARMARİS UZUNYALI SAHİLİ’NDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

featured
service

MARMARİS UZUNYALI SAHİLİ’NDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Marmaris Doğa Gönüllüleri ve Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün yürüttüğü ortak çalışmayla, gönüllüler ve belediye ekipleri Uzunyalı Sahili’nden altı traktör römorku dolusu çöp topladı.

Marmaris Doğa Gönüllüleri ve Temizlik İşleri ekipleri ortaklaşa yaptıkları çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Daha önce yanan ormanlık alanlarda, karayolu kenarlarında ve seyir tepelerinde temizlik seferberliği gerçekleştiren gönüllüler ve belediye ekipleri, bu kez de Uzunyalı Sahili’ni temizledi. Ekip, sahil boyunca sigara izmariti, plastik, cam atık gibi çöplerin yanı sıra yağmur ve fırtına nedeniyle sahile vuran ağaç parçaları ve diğer atıkları da topladı. Yaklaşık 2 kilometre boyunca sahili temizleyen her yaştan gönüllü, altı traktör römorku dolusu çöp topladı.

Gönüllüler, “Bugün de Marmaris sakinlerinin çok yoğun kullandığı bir alanda temizlik çalışması yaptık. Sahile atılmış binlerce atık topladık. İnsanlardan tek bir ricamız var. Buranın güzelliklerini yaşarken arkamızda çöp bırakmayalım” açıklamasını yaptı. 

 

Art’s Magazin  Yurt

MARMARİS UZUNYALI SAHİLİ’NDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!