Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

MARMARİS’TE 220 CAN DOST SAHİPLENDİRİLDİ

featured
service

MARMARİS’TE 220 CAN DOST SAHİPLENDİRİLDİ

Marmaris Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi, 2022 yılı içinde 220 kedi ve köpeği sıcak yuvaya kavuşturdu.

Marmaris Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi, yoğun bir yılı geride bıraktı. Sokak hayvanlarının kısırlaştırılması, muayene ve tedavilerinin yanı sıra sahiplendirme faaliyetleri de yürüten Geçici Hayvan Bakımevi’nde 2022 yılı içinde 220 can dosta sıcak bir yuva bulundu.

2 veteriner hekim, 1 idari personel ve 6 kişilik temizlik ve bakım ekibiyle çalışan Geçici Hayvan Bakımevi’nde geride bıraktığımız yılda 3 bin 676 hayvan kısırlaştırılırken, kuduz hastalığına karşı aşılandı, rutin iç ve dış parazit koruyucu tedavileri yapıldı. 4 bin 514 kedi ve köpeğin de muayene ve tedavisi gerçekleştirilirdi.

“ONLAR BİZE EMANET”

Amaçlarının, misafir ettikleri canların rahat, sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Bizde bulundukları geçici sürede, hayvanlarımızın bakımlarını ve tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız ziyaret saatlerinde barınağa gelip, buradaki hayvanları görebilirler. Hayvanseverlerimizin içi rahat olsun. Onlar bize emanet. Ancak yine de Marmarislilere çağrım bu canlara evlerini açmaları ve onları sahiplenmeleri” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

MARMARİS’TE 220 CAN DOST SAHİPLENDİRİLDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!