Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

MENTEŞE’DE LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ‘MOBİL OYUN GELİŞTİRME EĞİTİMİ’ BAŞLIYOR

featured
service

MENTEŞE’DE LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ‘MOBİL OYUN GELİŞTİRME EĞİTİMİ’ BAŞLIYOR

Menteşe Belediyesi Robotik ve Kodlama Eğitim Merkezi’nde, lise grubu öğrencileri için ‘Pixel Art’ tasarım programı ve ‘2D Unity’ oyun geliştirme eğitimlerine başvurular, 20 Mart’ta başlıyor. 

Menteşe’de lise öğrencilerine yönelik tasarım ve mobil oyun geliştirme eğitimleri başlıyor. Lise grubundaki 14-17 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik ücretsiz olarak verilecek eğitimlere başvurmak isteyenler 20 ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında Menteşe Belediyesi’nin internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek. Kontenjanla sınırlı olan ve toplam 2 ay sürecek eğitimler, 1 Nisan günü iki grup halinde başlayacak.

Çocuk Bilim Parkı ile Robotik ve Kodlama Merkezi’nin gençleri bilimle, yazılımla ve teknolojik vizyonla tanıştırmak için çok önemli bir görev üstlendiğini kaydeden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, şunları söyledi:

“Çocuklarımızın bilimden, yazılımdan ve teknolojik gelişmelerden uzakta kalmamaları adına hizmete açtığımız Robotik ve Kodlama Eğitim Merkezi’mizdeki eğitimlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda daha önce dijital oyun kodlama ve tasarım eğitimleri vermiştik. Çocuklarımızı; teknolojiyi takip eden, yazılım tecrübesi olan donanımlı bireyler olarak yetiştirmek adına şimdi de tasarım programı ve oyun geliştirme kurslarımız başlıyor.”

 

Art’s Magazin  Yurt

MENTEŞE’DE LİSE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ‘MOBİL OYUN GELİŞTİRME EĞİTİMİ’ BAŞLIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!