Reklam / Pr Hizmetleri


Reklam / Pr Hizmetleri

Reklam / Pr Hizmetleri

Art’s Magazin tüm içerikleriniz için yanınızda. İçerisinde hakaret, suç teşkil etmeyen, 3 tarafların hakkına karşı suçlar içermeyen tüm içeriklerinizi Art’s Magazin‘de yayınlayabiliriz.

Tanıtım yazılarınız ve içerikleriniz için bizimle temasa geçebilir, detayları öğrendikten sonra satın alma işleminden sonra da aylık/yıllık abonelik paketinizin detaylarına göre bizimle içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Abone içerikleriniz için ödeme yaptıktan sonra abone@artsmagazin.com adresimize mail atmanız ve sipariş onayını vermeniz yeterlidir.

4 GB’a kadar olan görsel ve videolarınızı paylaşabilirsiniz. İçeriklerinizdeki ilk kıstasımız elbette ki Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uyması gerekliliği. Yasalara aykırı, korku ve şiddet içeren, dini değerleri hiçe sayan, kişisel haklara tecavüz eden içerikleriniz politikalarımıza uymadığı için yayınlamıyoruz.

Hizmete başladıktan sonra adet bazlı bir abonelik olmadığı için iptali mümkün değildir. Ödeme ile aboneliğiniz başlar ve kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 4 GB aşan içerikler için destek istemeniz video ise video paylaşım platformlarına yüklemeniz gerekebilir.

Abonelerimiz için oluşturduğumuz akıllı yazar, 3 ay ve daha fazla süredir abone olan ziyaretçilerimize uygundur. Akıllı yazara gönderdiğiniz içerikler anında yayınlanır, politika ihlali tespit edilirse editörlerimiz tarafından kaldırılarak içerik yayınındaki tüm maddi/manevi zarar ilk yayınlan kişi/kurum/şirketten tahsil edilir.

Müstehcen içerik, toplumun kültürel yapısını zedeleyici içeriklerde yayınlanmaz.

Abonelik paketlerimiz şunlardır;

Aylık reklamlı paketimizi almak için bu linkten ödeme yapabilirsiniz https://iyzi.link/AIWbng

Yıllık Reklamlı abonelik paketi için bu linkten ödeme yapabilirsiniz https://iyzi.link/AIWbpw

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!