Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Hayvan Dostu Belediye: Menderes Belediyesi

featured
service

Hayvan Dostu Belediye: Menderes Belediyesi

Menderes Belediyesi 2022 yılında 5 bin 800 sokak hayvanın tedavisi ve kısırlaştırmasını yaptı.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, “Bizlere en çok ihtiyacı olan can dostlarımızın daima yanlarında olacağız” dedi.

Özkan, sayısal verilerle açıkladı

Yapılan çalışmalara ilişkin bilgilendirmelerde bulunan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, geçtiğimiz yıl toplamda 5 bin 800 sokak hayvanına dokunduklarını belirterek şunları kaydetti:

“Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin özverili çalışmaları sonucu can dostlarımızın yanlarında oluyoruz. Bin 300 kedi ve bin 115 köpek olmak üzere toplamda 2 bin 415 can dostumuzun kısırlaştırma işlemlerini gerçekleştirdik.”

Kısırlaştırmanın yanı sıra, aşılama, tedavi gibi işlemlerin de yapıldığını aktaran Özkan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sokaktaki can dostlarımız için almamız gereken en gerekli önlemlerden biri kısırlaştırma. Ancak bunun yanı sıra kısırlaştırmaya gelen ayrıca hasta, yaralı, aşılanması gereken sokak hayvanlarımızın da bakımlarını yaparak yanlarında oluyoruz. Bu bağlamda, toplam 5 bin hayvanımızın tedavisini yaparken, 3 bin 500 can dostumuzun da aşılamalarını yaptık.”

Can dostlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Özkan, can dostların ihtiyaçları ve tedavileri doğrultusunda daima yanlarında olacaklarını belirterek, sözlerini şöyle noktaladı:

“Bizler Menderes Belediyesi olarak, sokaktaki can dostlarımızın yaşadıkları zorlukların ve sıkıntıların farkındayız. Bu anlamda elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Can dostlarımızın dün olduğu gibi, bugün de yarın da yanlarındayız.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hayvan Dostu Belediye: Menderes Belediyesi | Art’s Magazin | Sağlık

Hayvan Dostu Belediye: Menderes Belediyesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!