Atakum’da “Komşularımızla Buluşuyoruz” toplantısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atakum’da “Komşularımızla Buluşuyoruz” toplantısı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, ‘Komşularımızla Buluşuyoruz’ sloganıyla vatandaşlarla bir araya geliyor. Vatandaşların Başkan Deveci’ye taleplerini ileteceği toplantı, Özgecan Kadın Danışma Merkezi bahçesinde 22 Eylül Cuma günü saat 19.00’da başlayacak.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, ‘Komşularımızla Buluşuyoruz’ başlığıyla düzenlenecek toplantıyla vatandaşlarla bir araya geliyor. Atakum Belediyesi ile Atakum Kent Konseyi iş birliğinde Özgecan Kadın Danışma Merkezi bahçesinde gerçekleştirilecek toplantıda Atakumlular, Başkan Deveci’ye taleplerini iletecek.

Belediye bütçesinde doğrudan söz hakkı

’Komşularımızla Buluşuyoruz’, ‘Benim Kentim’,‘ Benim Belediyem’, ’Benim Bütçem’ ve ‘Atakum için Birlikteyiz’ sloganlarıyla düzenlenecek toplantı; katılımcı bütçe çalışmalarının devamı niteliği taşıyor. Atakumluları belediye bütçesinde doğrudan söz sahibi yapacak, Karadeniz’in ilk katılımcı bütçesi için geçen yıl eylül ayında çalışma başlatılmıştı. Paris, Seul, Madrid gibi dünyanın önde gelen kentlerinde uygulanan katılımcı bütçe modeliyle vatandaşların talepleri doğrultusunda öncelikli çalışmalar belirleniyor. Atakumluların hayallerindeki kent için konuşacağı ‘Komşularımızla Buluşuyoruz’ toplantısı, 22 Eylül Cuma günü saat 19.00’da başlayacak.

Atakum’da “Komşularımızla Buluşuyoruz” toplantısı Art’s MagazinSon Dakika

Atakum’da "Komşularımızla Buluşuyoruz" toplantısı

Atakum’da "Komşularımızla Buluşuyoruz" toplantısı

Atakum’da "Komşularımızla Buluşuyoruz" toplantısı

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!