Başkan Sandıkçı: “Vatandaşlarımızı kapı kapı ziyaret ediyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Sandıkçı: “Vatandaşlarımızı kapı kapı ziyaret ediyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşların ihtiyaç takiplerinin düzenli olarak gerçekleştirildiğini söyledi.

Canik Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlara yönelik desteklerini sürdürüyor. Özenle hazırlanan gıda kolilerini ilçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlara ulaştıran Canik Belediyesi, akülü ve manuel tekerlekli sandalye, glütensiz gıda, günlük sıcak yemek ve alışveriş kartı desteklerine devam ediyor.

İlçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşların belirlenen tüm ihtiyaçlarının hazırlanarak kendilerine ulaştırıldığını ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde sosyal yardım çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyor, ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlarımızın belirlenen tüm ihtiyaçlarını süratle karşılıyoruz. Kadın-Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimizle birlikte vatandaşlarımızı kapı kapı ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri ve tespitlerimiz çerçevesinde belirlenen tüm ihtiyaçları özenle hazırlayıp evlerine ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlarımızın takiplerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Gönül belediyeciliği anlayışımızla büyük bir azim ve gayretle ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

Başkan Sandıkçı: “Vatandaşlarımızı kapı kapı ziyaret ediyoruz” Art’s MagazinSon Dakika

Başkan Sandıkçı: “Vatandaşlarımızı kapı kapı ziyaret ediyoruz”

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!