Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

GENÇLER ADRESLERİNİ ATAKUM’A TAŞIYOR

featured
service

GENÇLER ADRESLERİNİ ATAKUM’A TAŞIYOR

Atakum Belediyesi, “Atakum kalkınıyor, gençler kazanıyor” sloganıyla adresini Atakum’a taşıyan öğrencilere yönelik özel indirim fırsatları sunan Genç Ata Kart için başvuru sürecini başlattı. 

Atakum Belediyesi, üniversite öğrencilerinin ülkenin ve Atakum’un geleceğinde söz sahibi olabilmeleri amacıyla adres taşıma kampanyası başlattı. Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin adres taşınması ve nüfus artışıyla birlikte artacak olan bütçenin öğrenciler için ayrılacağı müjdesinin ardından çeşitli avantajlar sunacak Genç Ata Kart başvuruları da başladı. 

GENÇLER NASIL ATAKUMLU OLACAK?

Yurttaşlık görevini yerine getirmek ve geleceğine yön vermek isteyen gençler birkaç basit işlemle Atakumlu olabilecek. Yurtta kalan öğrenciler e-Devlet’ten alınabilecek öğrenci belgesi ve yurtta kalındığına ilişkin belge ile Atakum İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne giderek adres beyanı yaptıktan sonra yeni adres bilgilerini İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na teslim edecek. Evde kalan öğrenciler de e-Devlet’ten alınabilecek öğrenci belgesi ve elektrik, su veya doğal gaz faturalarıyla Atakum İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne giderek adres beyanı yapacak. Başvuru süreciyle ilgili detaylı bilgiye ise www.atakumluyum.com adresinden ulaşılabilecek.

GENÇ ATA KART NEDİR?

Atakum Belediyesi’nin gençlere yönelik hizmeti olan Genç Ata Kart, adresi Atakum’da bulunan 30 yaşını aşmamış bireyler için avantajlar sağlıyor. Öğrencilerin bütçelerine destek sağlamak adına hazırlanan Genç Ata Kart, özel indirim fırsatları sunacak. Adresi Atakum’da bulunan gençler, Genç Ata Kart’a www.atakumluyum.com adresinden ya da Atakum Belediyesi Hasan Ali Yücel Gençlik, Bilim ve Sanat Merkezi’nden başvurabilecek. Genç Ata Kart’ın güncel fırsatları ise Atakum Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından ve www.atakumluyum.com adresinden takip edilebilecek. 

Art’s Magazin  Yurt

GENÇLER ADRESLERİNİ ATAKUM’A TAŞIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!