Gürün yolları tek tek yenileniyor

Gürün yolları tek tek yenileniyor Sivas’ın Gürün ilçesinde 6 mahallede 12 kilometrelik yolun sathi kaplaması yapılıyor. Gürün ilçesi Şuğul, Yeni Mahalle, Işıtan, Çayboyu, Karşıyaka ve Boğaziçi Mahallerinde bozulan 12 kilometrelik yolun, düzeltilme çalışmalarına başladı. Yürütülen ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gürün yolları tek tek yenileniyor

Sivas’ın Gürün ilçesinde 6 mahallede 12 kilometrelik yolun sathi kaplaması yapılıyor.

Gürün ilçesi Şuğul, Yeni Mahalle, Işıtan, Çayboyu, Karşıyaka ve Boğaziçi Mahallerinde bozulan 12 kilometrelik yolun, düzeltilme çalışmalarına başladı.

Yürütülen çalışmaların yerinde inceleyen Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, bozulan yolların yenilenerek ilçe halkına yakışır bir hale getirildiğini söyleyerek, “ İlçemizin bozulan, deforme olan cadde ve sokak yollarımızı parke, sıcak asfalt, sathı kaplama ile yeniden düzenlenerek hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Şuğul, Işıtan, Yeni Mahalle, Çayboyu, Karşıyaka ve Boğaziçi Mahallelerimizde başlattığımız çalışmalarda toplamda 12 kilometrelik sokak yollarımızı satıh kaplamayla yenileyerek hemşerilerimize yakışır bir görünüme kavuşturuyoruz. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Bu hizmetin ilçemize gelmesinde emeği geçen T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı hemşerimiz Osman Boyraz’a, Kayseri Karayolları 6. Bölge Müdürümüze, Sivas Karayolları 16. Bölge Müdürümüze, müdür yardımcılarımıza, yol bakım şeflerimize, formenlerimize, asfaltlama öncesi gece gündüz çalışarak yollarımızı asfaltlamaya hazır hale getiren personelime ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gürün yolları tek tek yenileniyor Art’s MagazinSon Dakika

Gürün yolları tek tek yenileniyor

Gürün yolları tek tek yenileniyor

Gürün yolları tek tek yenileniyor

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!