Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ADANA BÜYÜKŞEHİR, 8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNDE DEPREMZEDE KADINLARI UNUTMADI

featured
service

ADANA BÜYÜKŞEHİR, 8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNDE DEPREMZEDE KADINLARI UNUTMADI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında deprem toplanma alanlarındaki kadınları ziyaret etti, karanfil takdim etti.

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından depremzede yurttaşlara destek sağlamak için çalışmalarını sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü ve IOM ile birlikte, Adana Büyükşehir Belediyesi toplanma ve barınma alanlarında kalan kadınları ziyaret etti.

Deprem felaketinin ilk gününden bu yana depremzede yurttaşlara sıcak yemek dağıtımı yapan, her türlü ihtiyaçlarının temininde görev yapan Derman Ekipi ve Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı personeli de kadınları yalnız bırakmadı. Kadınlarla sohbet eden sosyolog ve psikologlardan oluşan uzman ekip tarafından kadınlara şiddete karşı kendilerini koruyabilmeleri için bilgilendirme broşürü ile hediye, çiçek ve hijyen kiti dağıtıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da deprem toplanma alanlarındaki kadınları ziyaret ederek, onlarla sohbet etti. Depremzede kadınları dinleyip onlara moral veren Başkan Karalar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günlerini kutladığı kadınlara karanfil takdim etti.

Art’s Magazin  Yurt

ADANA BÜYÜKŞEHİR, 8 MART EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNDE DEPREMZEDE KADINLARI UNUTMADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!