ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KARALAR, KARATAŞ’IN KÖYLERİNDE HALKLA BULUŞTU

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KARALAR, KARATAŞ’IN KÖYLERİNDE HALKLA BULUŞTU

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Karataş ilçesinin köylerini ziyaret etti. Ziyaretinde sorunları dinleyen Başkan Karalar, yurttaşa yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Başkan Karalar, Karataş ilçesinde çok sayıda köyü ziyaret edip sorunları birinci ağızdan dinledi, muhtarlarla, yurttaşla, üreticilerle ve esnafla bir araya geldi. Damlapınar, Ataköy (Nurkulak), Tuzkuyusu, Hasırağacı, Tuzla, Tabaklar, Karagöçer, İnnepli Hüyüğü, Kapı, Çavuşlu (İnnepli), Meletmez, Dolaplı, Hacıhasan, Kiremitli, İsahacılı, Kırhasan, Terliksiz Köylerinde halkla buluşan Karalar, ihtiyaçları ve problemleri dinledi, yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Karalar’a ziyaretinde CHP Adana Milletvekilleri, siyasiler ve bürotratlar eşlik etti. 

Adana’nın bütün köy ve mahallelerinde olan biteni, yapılanları, eksikleri bildiğini söyleyen Karalar, hayatın doğal akışında yeni oluşan ihtiyaçların da farkında olduğunu belirtti. Adana Büyükşehir Belediyesi’nde ekonomik bir mucizeye imza attıklarını, devasa hizmetleri borçlanmadan yapabilir hale geldiklerini anlatan Karalar, Adana’yı iyi yönetmeye devam edeceklerini ve sorunları daha da azaltacaklarını bildirdi. Karalar, kentin dört bir yanında 40-50 yıllık sorunları çözmenin, hemşehrilerine hizmet ediyor olmanın mutluluğunu yaşadığını vurguladı.

 

Art’s Magazin  Yurt

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KARALAR, KARATAŞ’IN KÖYLERİNDE HALKLA BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!