ADANA BÜYÜKŞEHİR, MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI’NDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

featured
service

ADANA BÜYÜKŞEHİR, MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI’NDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Adana Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde yürüttüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamladı. Asfalt ve kaldırımı yenilenen bulvarda kanalizasyon projesi, yağmur suyu hatları ve yaya üst geçidinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. 

Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin en uzun bulvarlarından olan Mustafa Kemal Paşa üzerinde, Yüreğir ilçesinde yapılan üst geçit, altyapı ve üstyapı çalışmalarının açılışını Başkan Zeydan Karalar yaptı. Yüreğir ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi’nde yapılan açılış törenine bölge halkı ve Adanalılar ilgi gösterirken; CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, siyasiler, meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı. 

“VATANINI EN ÇOK SEVEN İŞİNİ EN İYİ YAPANDIR”

Başkan Karalar, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Adana’nın çok sayıda özelliğini, aynı zamanda insanlarının güzelliğini tanıtmak için çaba gösterdiklerini, bunda da başarılı olduklarını belirtti. Karalar, belediyeyi devraldıklarında karşılaştıkları tabloyu tersine çevirdiklerini ve Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır” sözüne uygun çalışıldığında işlerin yoluna girdiğini bütün Türkiye’ye gösterdiklerini söyledi.

Karalar, şöyle konuştu:

“Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na yıllardır el atılmıyordu. Biz buraya bulvar boyunca 100 milyon liraya yakın para harcıyoruz. Yağmur yağdığında sel oluyordu. Buraya önemli yatırım yaptık ve yağmur suyunu tahliye eden hat inşa edildi. Daha önce bu sorunlara el atan olmamıştı. Bölgeye önemli başka tesisler, hizmetler yapacağız. Altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla sorular giderilecek, ihtiyaçlar karşılanacak. Halkımızın nereye ne para harcayacağımızdan, ne tür yatırımlar yapacağımızdan haberi olmalı. Milletimizin, kendi parasının nerelere, nasıl harcandığını bilmeye hakkı var.”

Art’s Magazin  Yurt

ADANA BÜYÜKŞEHİR, MUSTAFA KEMAL PAŞA BULVARI’NDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!