CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ERDEM: BİZİM YERİMİZ, İNSANIMIZIN YANIDIR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ERDEM: BİZİM YERİMİZ, İNSANIMIZIN YANIDIR

Ceyhan Belediyesi, ramazan dolayısıyla ilçelinin her mahallesinde yurttaşları iftar sofralarında bir araya getiriyor. Dostluğa, dayanışmaya ve paylaşmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan bir dönemin yaşandığını kaydeden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Bizim birlik ve beraberliğimizin sırrı, sevgi ve saygıdır. Bizim yerimiz, insanımızın yeridir, insanımızın yanıdır” dedi. 

Ramazan ayının ilk gününde Gaziosmanpaşa ile başlayan iftar buluşmaları Ceyhan’ın diğer mahallelerinde de devam ediyor. Ulus, Mithatpaşa, Kurtpınarı, Karatepe, İncirli, Cumhuriyet, Namık Kemal, Sarısakal, Modernevler, Mercimek, Altıocak, İnönü, Kelemeti, Esentepe ve Fatih Sultan Mehmet mahallelerinde kurulan iftar sofralarında komşularıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Erdem, şunları söyledi:

“Kadim Ceyhan topraklarında her daim kardeşliğe olan inancımızı yineleyeceğiz. Ramazan ayı boyunca her vatandaşımızla aynı sofrada buluşacak, Ceyhan’ımız, Adana’mız ve ülkemizin geleceği için, çağdaş ve aydınlık yarınlar için dua edeceğiz. Daha huzurlu, daha paylaşımcı bir Ceyhan için tüm hemşerilerimizle birlikte, kardeşçe yaşamın sağlam temellerini atıyoruz. Soframızda aşımızla birlikte dostluğu, kardeşliği ve hoşgörüyü paylaşıyoruz.”

Teravih namazları çıkışında da Ceyhan Belediyesi Kadın Eli Birimi’nin hazırladığı şerbetler yurttaşlara ikram ediliyor.

Art’s Magazin  Yurt

CEYHAN BELEDİYE BAŞKANI ERDEM: BİZİM YERİMİZ, İNSANIMIZIN YANIDIR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!