Çukurova Belediyesi’nde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çukurova Belediyesinde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı

Çukurova Belediyesi’nde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı

 

Çukurova Belediyesi’nin personelin moral ve motivasyonunu artırmak, müdürlükler arasındaki dayanışma gücünü yükseltmek için düzenlediği Sporun Gülen Yüzü Birimler Arası Futbol Turnuvası başladı. Belediye Başkanı Soner Çetin’in başlama vuruşu ile start alan turnuvada kazanan takım tabletle ödüllendirilecek.

Çukurova Belediyesi, belediye personeli için Göl Arena Futbol Sahası’nda turnuva düzenledi. Belediye bünyesinde bulunan 10 müdürlüğün, yaklaşık 100 personelle katıldığı “Sporun Gülen Yüzü Birimler Arası Futbol Turnuvası”, birbirinden iddialı ve heyecan dolu müsabakalarla başladı.

Başkan Soner Çetin’in santra vuruşuyla başlayan turnuvada müdürlük çalışanları, centilmenlik ve dostluk mesajları verdi. 

Başkan Çetin, müsabakaların saygı ve sevgi içerisinde gerçekleşmesini isteyerek, “Size ihtiyacımız var, aman bir sakatlık olmasın, özen gösterin birbirinize, aynı ailenin fertleriyiz, güzel maçlarınız olsun, personelimize hayırlı olsun” dedi.

Sporun Gülen Yüzü Birimler Arası Futbol Turnuvası, bir ay sürecek ve toplamda heyecan dolu 45 maç oynanacak. Kupa ve ödül töreni ise 27 Aralık Salı günü yine Göl Arena Sahası’nda yapılacak.

 

Art’s Magazin | Yerel

Çukurova Belediyesi'nde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı
Çukurova Belediyesi’nde Sporun Gülen Yüzü Futbol Turnuvası Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!