Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI AKAY, ŞAMPİYON SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ 

featured
service

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI AKAY, ŞAMPİYON SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ 

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün çeşitli branşlarında başarılı olan takımlarının hocaları ve sporcularıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, sportif anlamda ciddi yatırımlar yaptıklarını ve bunun sonucunda da başarılı sporcular yetiştirip Türk sporuna kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

Başkan Akay, Bahçeşehir Spor Kompleksi’nde Seyhan Belediyespor Kulübü’nün farklı branşlarında başarılı olan takımların hocaları ve sporcularıyla bir araya geldi. Seyhan Belediyespor Kulübü’nün atletizm, folklor, voleybol, hentbol ve futbol branşlarının altyapısında elde ettiği başarılı sonuçların gelecek adına umut verici olduğunu belirten Başkan Akay, “Seyhan Belediyespor Kulübü ve ilçemizde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimizin başarılı olması adına imkanlarımız dahilinde desteğimizi esirgemiyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Başarılı olmanız bizleri gururlandırıyor. Gelecekte önemli bireyler olacağınızdan da endişemiz yok” dedi.

Sporun kötü alışkanlıkların önüne geçmekte en önemli bir unsur olduğunu dile getiren Akay, şunları söyledi:

“ÇOCUKLARIMIZI SPORA TEŞVİK ETMELİYİZ”

“Spor yapan kişi sayısını artırmak adına tüm şartları zorluyoruz. Gençlerimizi küçük yaşlarda sporla tanıştırıp onların kötü alışkanlıklara yönelmesini engellemeliyiz. Bu anlamda belediyemize ait tesislerde yıl boyu aralıksız bir şekilde değişik branşlarda spor okullarımız ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. Çocuklarını spora teşvik eden ailelerimize de teşekkür ediyorum.”

Törene konuk olarak katılan Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanvekili İsmail Göktekin ise “Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı spora verdiği destekten dolayı kutluyorum. Seyhan Belediyespor’un başarılı sporcularının fazlalığı da gerçekten çok önemli. Önümüzdeki süreçte inanıyorum ki, bu sporcuların arasından olimpiyatlarda başarılı olacak sporcular bulunacaktır” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI AKAY, ŞAMPİYON SPORCULARLA BİR ARAYA GELDİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!