SEYHAN BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI TURNUVA

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEYHAN BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI TURNUVA

Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından 5 Ocak Adana’nın Kurtuluşu’nun 101. yılı etkinlikleri kapsamında Coral Aydın Spor Tesisi’nde U-11 yaş futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvanın başlama vuruşunu, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, 2000 Evler mahallesi muhtarı Tolga Yıldırım ve spor paydaşları birlikte yaptılar.

Spora ve sporcuya desteğin kendileri için olmazsa olmazlar arasında yer aldığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “5 Ocak Adanamızın kurtuluşunun 101. yılı nedeniyle yapılan U-11 yaş futbol turnuvasına katılarak geleceğin yıldız sporcu adaylarının heyecanına ortak olduk. İnanıyorum ki bu çocuklarımızın  arasından önümüzdeki zamanlarda başarılı  bireyler yetişecektir. Katılım gösteren kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi. Başkan Akay, çocuklarını spora yönlendiren aileleri de kutladığını sözlerine ekledi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından izlenilen turnuvada Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, ASKF Başkanı Ahmet Bozan, TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, 2000 Evler Mahallesi muhtarı Tolga Yıldırım, amatör spor kulüp başkanları, yöneticileri ve antrenörleri de hazır bulundu. Çintimar, Bozan, Hoşfikirer ve Yıldırım da “Güzel bir organizasyona imza atan Seyhan Belediyesi’ni kutluyoruz. Spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı da Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Art’s Magazin  Yurt

SEYHAN BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI TURNUVA

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!