Depremzede öğrencilerden Fas’ta ki depremzedelere yardım

Depremzede öğrencilerden Fas’ta ki depremzedelere yardım Adıyaman’da harçlıklarını biriktiren depremzede öğrenciler, Fas’ta ki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardımda bulundu. Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencileri, Fas’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Depremzede öğrencilerden Fas’ta ki depremzedelere yardım

Adıyaman’da harçlıklarını biriktiren depremzede öğrenciler, Fas’ta ki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardımda bulundu.

Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencileri, Fas’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrasında kendi aralarında organize olarak harçlıklarını biriktirdi. Harçlıklarıyla Fas’taki depremzedelere yardım etme kararı alan öğrenciler, bir miktar parayı biriktirdikten sonra Okul Müdürü Gaffari İzci’ye parayı teslim etti. Okul Müdürü İzci, toplanan parayı öğrenciler ile birlikte uluslararası derneğin il temsilcisine Fas’ta ki depremzedelere ulaştırılmak üzere verdi.

Okul Müdürü Gaffari İzci, “Geçtiğimiz günlerde Fas’ta 6.8 şiddetinde deprem ve Libya’da meydana gelen sel felaketi 6 Şubat’ta depremi bütün kalbiyle ve hücreleriyle yaşamış bir il olarak bizleri olağan üstü üzüntüye boğdu. Bu konuda ciddi duyarlılık gösteren öğrencilerimizi yürekten kutluyorum bunlara yardımcı olan ve destek veren organize eden öğretmen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Çocuk olmanın o masumiyetini bu organizasyona yansıtan biricik çocuklarımız depremin ne manaya geldiğini duygularıyla ve yaptıklarıyla ifade etmiş oldu. Bu farkındalığı ortaya koyan ve aslında bizlere ciddi bir insanlık dersi veren okulumuz öğrencilerine en kalbi duygularla teşekkür ediyorum” dedi.

Depremzede öğrencilerden Fas’ta ki depremzedelere yardım Art’s MagazinSon Dakika

Depremzede öğrencilerden Fas’ta ki depremzedelere yardım

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!