Aksaray Belediyesinden “Mobil Kuaför” uygulaması

Aksaray Belediyesinden "Mobil Kuaför" uygulaması Aksaray Belediyesi, yeni kurduğu “Mobil Kuaför” uygulamasıyla dar gelirli vatandaşların ve yaşlıların evlerine kadar giderek tıraş yapıyor. Aksaray Belediyesi, dar gelirli aileler başta olmak üzere yaşlı, engelli ve sosyal yardıma ihtiyaç duyan ...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aksaray Belediyesinden “Mobil Kuaför” uygulaması

Aksaray Belediyesi, yeni kurduğu “Mobil Kuaför” uygulamasıyla dar gelirli vatandaşların ve yaşlıların evlerine kadar giderek tıraş yapıyor.

Aksaray Belediyesi, dar gelirli aileler başta olmak üzere yaşlı, engelli ve sosyal yardıma ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını karşılayacak çalışmalar yaparak vatandaşların gönlüne dokunuyor. Mobil Kuaför uygulamasından da bugüne kadar binlerce vatandaş faydalandı. Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeli tarafından sağlanan kuaför hizmetini bayanlar için bayan, erkekler için de erkek kuaförü gerçekleştiriyor. Kullan at malzemelerle hizmet verilen araçta, ekipmanlar her kullanım sonrası sterilizasyon makinesinde dezenfekte ediliyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Mobil Kuaför aracının hafta içi her gün ücretsiz olarak hizmet verdiğini açıkladı. Başkan Dinçer, “Sosyal belediyecilik alanında birçok yenilikçi projeye imza atan belediyemiz, hayata geçirdiği ‘Mobil Kuaförlük’ projesi ile kuaför ve berber imkânı kısıtlı olan mahallelere giderek hizmetini vatandaşın ayağına götürüyor. Dar gelirli aileler başta olmak üzere yaşlı, engelli ve sosyal yardıma ihtiyaç duyan herkesin ihtiyacını karşılayacak çalışmalar yapan belediyemiz, vatandaşların gönlüne dokunmaya devam ediyor” dedi.

Vatandaşlar ise, “Kuaför hizmeti ayağımıza kadar geldi, çok memnunuz. Teşekkür ederiz başkanımıza” ifadelerini kullandılar.

Aksaray Belediyesinden “Mobil Kuaför” uygulamasıArt’s Magazin – YEREL HABER

Aksaray Belediyesinden "Mobil Kuaför" uygulaması

Aksaray Belediyesinden "Mobil Kuaför" uygulaması

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!