Başkan Dinçer, “Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Dinçer, “Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun”

Aksaray Belediyesinin vatandaşlara güvenli ve kolay ulaşım imkanı sunmak için hayata geçirdiği 50 metrelik yeni bulvar yolunda çalışmalar tamamlanarak trafiğe açıldı.

50 metrelik yeni bulvar yolu Aksaray’ın trafik yoğunluğunun en çok yaşandığı hem turizm hem de sanayi güzergahındaki trafiği önemli ölçüde rahatlatacak biçimde projelendirildi. Sağlık Beldesi yolu güzergahı üzerinde Hürriyet ve İstiklal Mahallesinin birleşme noktasından başlayarak Hacılar Harmanı Mahallesine bağlantısı sağlanan 6.5 kilometre uzunluğunda, 50 metre genişlikteki yol trafiğe açıldı.

Şehrin ulaşım sorunlarına kalıcı çözümler üretmek adına birçok yolda yenileme çalışması yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Şehrimizin planlı büyümesine katkı sağlayacak olan 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolumuz Hürriyet, İstiklal, Yavuz Sultan Selim, Mehmet Akif Ersoy, Selçuklu ve Hacılar Harmanı Mahallerimizi birbirine bağlıyor. Ayrıca ASTİM, OSB, Toptancılar Sitesi ve Sağlık yolu gibi yoğun olarak kullanılan bölgelere de ulaşımı kısaltıyor. Vatandaşlarımıza kolay ulaşım imkanları sunmak için yol çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Dinçer, “Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun” Art’s MagazinSon Dakika

Başkan Dinçer, “Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun”

Başkan Dinçer, “Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun”

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!