YENİMAHALLE BELEDİYESİ BUZ PATENİ TAKIMI, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU 

featured
service

YENİMAHALLE BELEDİYESİ BUZ PATENİ TAKIMI, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU 

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Senkronize Buz Pateni takımı ‘Team Nostalji’, Ankara’da düzenlenen ‘Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası’nda birinci oldu. 

Yarışmada Yenimahalle’nin buz pateni ekibi, ‘juvenile’ kategorisinde elde ettiği 34.93 puan ile birinci olarak, altın madalyayı kazandı. Senkronize buz pateni ekibinin başarısından gurur duyduğunu belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, şunları söyledi:

“Yenimahalle Belediyesi’nin spora ve sporcuya desteği artarak devam edecek. İlçemize tam donanımlı pek çok spor tesisi kazandırdık. Bu tesislerden amatör sporcularımızın yanı sıra tüm halkımız istifade ediyor. Biz elimizden geleni yapıyor, karşılığını da alıyoruz. Amatör sporlara yapılan yatırımların karşılığında, böyle güzel sonuçlar görmek, bizleri mutlu ediyor. Teknik kadro ve sporcularımızı kutluyorum.”

ALTYAPI SEÇMELERİ DEVAM EDİYOR

Yenimahalle Belediyesi senkronize buz pateni takımı altyapısında yer almak isteyen Yenimahalleli 6-10 yaş arası gençler için seçmeler sürüyor. Seçmelere katılmak isteyenler, Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü’nü 344 88 86 iletişim numarası üzerinden arayarak ayrıntılı bilgi alabilecek.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

YENİMAHALLE BELEDİYESİ BUZ PATENİ TAKIMI, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!