“YILIN EN İTİBARLI KARGO ŞİRKETİ”, ÜÇÜNCÜ KEZ ARAS KARGO OLDU

featured
service

“YILIN EN İTİBARLI KARGO ŞİRKETİ”, ÜÇÜNCÜ KEZ ARAS KARGO OLDU

Aras Kargo, bu yıl sekizincisi yapılan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde “Kargo” sektöründe birinci oldu ve bir kez daha “Yılın En İtibarlı Markası” seçildi.

Pazarlama platformu Marketing Türkiye ile pazar araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle yapılan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, Aras Kargo; halkın oylarıyla kargo sektöründe birinci olarak ‘Yılın En İtibarlı Markası’ seçildi.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen araştırma kapsamında 50’ye yakın farklı kategoride en başarılı markalar ve paydaşları 12 ilde bin 200 kişiyle yapılan görüşmeler sonucunda ödüle değer görüldü.

The ONE Awards birincileri, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenen ödül töreninde ödüllerini teslim aldı.

AYYARKIN: “OPERASYONEL VERİYİ MÜŞTERİ DENEYİMİNİ MÜKEMMELLEŞTİRMEK İÇİN EN ETKİN BİÇİMDE YÖNETİYORUZ”

Ödül töreninde konuşan Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, şu açıklamayı yaptı:

“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde kargo sektörünün en itibarlı markası seçilmekten dolayı mutluyuz. Her gün 1 milyona yakın adrese uğruyoruz. Elimizdeki bu operasyonel veriyi işleyip anlamlandırmaya, yapay zekâ uygulamalarıyla en etkin şekilde yönetmeye ve bu sayede kişiselleştirilmiş, esnek ve kullanıcı deneyimine odaklanan hizmetler sunmaya odaklandık. Uçtan uca teknoloji yatırımlarımızla, hem operasyonumuzu daha zinde bir yapıya kavuşturmayı hem de müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmayı hedefledik. Bu altyapı, müşterimizi daha iyi tanıyarak doğru stratejiyi ve buna uygun taktikleri uygulayabilmemizi sağladı. Layık görüldüğümüz bu ödül, attığımız adımların karşılık bulduğunu gösteriyor. Önümüzdeki dönemde, sektörümüzdeki konumumuzu daha da güçlendirmek ve sunduğumuz müşteri odaklı çözümlere yenilerini eklemek üzere yatırım yapmayı sürdüreceğiz. Başta kuryelerimiz olmak üzere tüm Araslara, ajanslarımız Ryno Creative Hub ve İz İletişim’e, tüm ajans ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.”

Aras Kargo, 2018 ve 2021 yıllarında da ‘Yılın En İtibarlı Markası’ seçilmişti.

 

ADVERTORIAL YAYIN

 

 

 

 

Art’s Magazin  Şirket Haberleri

“YILIN EN İTİBARLI KARGO ŞİRKETİ”, ÜÇÜNCÜ KEZ ARAS KARGO OLDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!