ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile ortak hizmet projesi ve işbirliği protokolü imzaladı. Protokolle; Büyükşehir Belediyesi’ne ait eski İl Özel İdare binası yerinde bulunan 110 m2 kapalı ve 96 metrekare de açık alanı bulunan yapı, AGC Sosyal Tesisi olmak üzere 3 yıllığına bedelsiz AGC’ye tahsis edildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile AGC arasında imzalanan ortak hizmet projesi ve işbirliği protokolü imza törenine; Başkan Böcek, AGC Başkanı İdris Taş ve basın mensupları katıldı. Başkan Böcek, 29 yıllık siyasi hayatında basın mensupları ile gece gündüz demeden işbirliği içinde güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi. Başkan Böcek, şunları kaydetti:

“Turizmin ve tarımın başkenti Antalya’da gazeteci meslektaşlarımız her zaman duyarlı bir şekilde davranmıştır. Biz yerel yöneticilerin çalışmalarının halka duyurulması noktasında çok emeğiniz var. Gazeteci dostlarımızın dinlenebileceği, hoş vakit geçirebilecekleri bir sosyal tesisleri olması noktasında eski İl Özel İdare binasının yerindeki belediyemize ait yapıda bundan sonra güzel anılarınız olacaktır. Bu işbirliği protokolünün Antalya’da görev yapan tüm basın emekçilerine hayırlı olmasını diliyorum.”

AGC Başkanı İdris Taş ise şöyle konuştu:

“Antalyalı gazetecilerin böyle bir tesise ihtiyacı vardı. Güzel bir ortamda çay kahvenin içilebileceği, kentin sorunlarının konuşulacağı, Sivil Toplum Kuruluşlarının toplantılarını yapabileceği bir mekana kavuşmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm meslektaşlarım adına Muhittin Başkan’a teşekkür ediyorum.”

Başkan Böcek, daha sonra basın mensuplarına Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Hizmet Binası içerisinde yer alan Antalya Kent Tarihi Sergisi’ni gezdirdi. 

 

Art’s Magazin  Yurt

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!