ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYESİ, ŞANLIURFA’DA SU TAHLİYE ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİYOR

featured
service

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYESİ, ŞANLIURFA’DA SU TAHLİYE ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, deprem felaketinin ardından şimdi de Şanlıurfa’da yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için yardıma koştu.  2 araç ve 7 kişilik ekiple Şanlıurfa’ya giden Antalya Büyükşehir İtfaiyesi, koordinasyon merkezinin yönlendirdiği alanlarda motopomplarla su tahliye çalışmalarına destek veriyor. 

Kahramanmaraş merkezli iki depremin ardından Gaziantep’te kurduğu koordinasyon merkezinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu kez sel felaketiyle sarsılan Şanlıurfa’nın yardımına koştu. Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri, su tahliye çalışmalarına destek vermek üzere bölgeye gitti. 

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SU TAHLİYESİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, 2 araç ve 7 kişilik ekiple sel nedeniyle su ve çamur altında kalan Şanlıurfa’da, koordinasyon merkezinin çalışmalarına destek veriyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, yanlarında götürdükleri 15 motopompla bir alışveriş merkezinde su tahliyesi gerçekleştiriyor. 

“ŞANLIURFALI VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ”

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’nda görevli Tunahan Zeybekoğlu, Şanlıurfa’da yaşanan sel felaketinin ardından Başkan Muhittin Böcek’in talimatıyla hemen yola çıktıklarını ve bu sabaha karşı bölgeye ulaştıklarını söyledi. Zeybekoğlu, “Şanlıurfalı vatandaşlara yardıma geldik. Elimizden ne geliyorsa yapmak için buradayız. Bir alışveriş merkezinin bodrum katı ve otoparkını su basmış durumda. Şu an burada su çekimi yapıyoruz. Buradaki çalışmalarımızı tamamladıktan sonra ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYESİ, ŞANLIURFA’DA SU TAHLİYE ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!