ANTALYA BÜYÜKŞEHİR, SERİK DÜĞÜN SALONU İNŞAATINDA SONA YAKLAŞTI

featured
service

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR, SERİK DÜĞÜN SALONU İNŞAATINDA SONA YAKLAŞTI

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Serik Kongre ve Kültür Merkezi bünyesinde yürütülen düğün salonu inşaatında sona gelindi. Çatı kaplama, iç ve dış cephe sıva imalatı ile mekanik ve elektrik altyapı imalatının tamamlandığı projede, çevre düzenleme çalışmalarına geçildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Serik halkından gelen talep doğrultusunda ‘Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi’ne eklediği bin kişilik çok amaçlı düğün salonu inşaatında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Düğün salonunda daha önce çatı kaplama, iç ve dış cephe sıva imalatını bitiren ekipler, mekanik ve elektrik altyapı imalatını da tamamladı. Yüzde 90’ı tamamlanan projede ince işler ve çevre düzenleme imalatı ise devam ediyor.

Serik’in Gedik Mahallesi’nde 20 bin 140 metrekare alan üzerine inşa edilen Serik Kültür Merkezi ve Düğün Salonu Projesi, iki ayrı bloktan oluşuyor. İnşaat faaliyetlerinin tamamlanmak üzere olduğu, yaklaşık olarak 2 bin metrekarelik inşaat alanına sahip tek katlı blok; ilçenin önemli bir ihtiyacını karşılamak üzere bin kişi kapasiteli düğün salonu ve çok amaçlı salon olarak planlandı. Projenin tamamlanmasıyla birlikte ilçe kongre, konferans, kültürel etkinlik ve düğün gibi organizasyonlara hizmet verecek bir merkeze kavuşacak.

 

Art’s Magazin  Yurt

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR, SERİK DÜĞÜN SALONU İNŞAATINDA SONA YAKLAŞTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!