ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇOCUKLARA ARA TATİLDE 15 TİYATRO OYUNU

featured
service

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇOCUKLARA ARA TATİLDE 15 TİYATRO OYUNU

Antalya Büyükşehir Belediyesi yarıyıl tatilinde çocukları tiyatro ile buluşturuyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun (AŞT) katkılarıyla hazırlanan program kapsamında 21 Ocak-5 Şubat arasında 15 oyun, üç farklı sahnede oynanacak. 

Kentte bulunan yerel sanatçılara ve tiyatrolara katkısını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, 21 Ocak-5 Şubat 2023 tarihleri arasında, 13.00 ve 15.00 olmak üzere, iki farklı seansta Atatürk Kültür Merkezi Perge Salonu, Yenimahalle Kültür Merkezi ve Yıldız Kenter Sahnesi’nde çocuk oyunlarını seyirciyle buluşacak. AŞT’nin oyunları ise saat 15.00’te sahnelenecek. 

REZERVASYON YAPILMASI GEREKİYOR

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek ücretsiz tiyatro etkinliği kapsamında Antre Sahne; Bir Yaz Günü Şarkısı, Yırtık Pırtık, Şanslı, Hansel ve Gretel’in Farklı Hikayesi, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Beyoğlu Sanat Topluluğu; İki Şaşkın Kafadar ve Mikrop, Kırmızı Kalem Sanat Merkezi Maya Kardan Adam ve Ejderha, Sandığın Büyüsü, Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu; Kül Kedisi, Okyanusta Bir Su Damlası, Elbise Var İnsan Yok İnsan Var Elbise Yok, Sır, Balon Ağacı, Zümrüdü Anka ve Tiyatro Makinası isimli oyunları sahneleyecek. Tiyatro gösterimlerine katılmak isteyenlerin www.antalya.bel.tr adresinden rezervasyon yapmaları gerekecek. 

 

Art’s Magazin  Yurt

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇOCUKLARA ARA TATİLDE 15 TİYATRO OYUNU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!