Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ARAÇ KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ’NDEN MURATPAŞA BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ 

featured
service

ARAÇ KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ’NDEN MURATPAŞA BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ 

Muratpaşa Belediyesi’nin, Ermenek Mahallesi’nde kendine ait atıl bir araziyi, imzalanan protokolle Araç Kiralama Kuruluşları Derneği’ne kiralaması üzerine Dernek yönetimi, Başkan Ümit Uysal’ı makamında ziyaret ederek, teşekkür etti. 

İmzalanan protokolle; Belediye Ermenek Mahallesi’nde bulunan bir taşınmazını Araç Kiralama Kuruluşları Derneği’ne kiraladı. Derneğe üye olan ve olmayan kiralama şirketleri, bekleme durumunda olan araçlarını, yapılan sözleşmeyle alanda depolamaya başladı. Yaklaşık 200 şirket, alandan yer kiraladı. Araç Kiralama Kuruluşları Derneği protokol dolayısıyla Başkan Uysal’a teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Başkan Uysal, Dernek Başkanı Çiğdem Koşal’ın da yer aldığı ziyarette geçen mart ayında yaşanan sorunların çözümü için sektörle bir araya geldiklerini söyledi. Otopark sorununun Türkiye’nin her yerinde bulunduğunu belirten Uysal, şöyle konuştu:

“Bununla birlikte şehir dışında bir site içinde toplanması gereken birçok meslek kolu varken bir çırpıda bir meslek grubunu ruhsat alamaz, çalışamaz hale getirecek idari düzenleme ortaya çıktı. Belediye olarak otopark alanı belirleyelim ve en azından şimdilik kamunun faydalanamadığı bazı parsellerimizi bu şekilde müşterek bir kullanımla kamu yararına kazandıralım istedik.”

Dernek Başkanı Koşan ise araç kiralama şirketlerinin birkaç ay öncesine kadar ruhsatlarının iptal edilme tehlikesi yaşadığını aktararak, “Başkan Uysal hızlı bir çözüm geliştirdi ve Türkiye’ye örnek bir çözümü Muratpaşa’da hayata geçirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

ARAÇ KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ’NDEN MURATPAŞA BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!