Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz üniversite eğitimi alan ve girdikleri üniversite sınavında başarılı olan öğrenciler için bir mangal partisi düzenledi.

Kemer Belediyesi tarafından 2020 yılında eğitim yuvasına dönüştürülen Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz üniversiteye hazırlık kursu alan ve istedikleri üniversiteleri kazanan öğrenciler mangal partisinde gönüllerince eğlendi. Öğrencilerle ve öğretmenlerle selamlaşarak sohbet eden Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, öğrencilere ve öğretmenlere elleriyle köfte ekmek ikram etti.

Yemek sonrası öğrencilerle birlikte dans eden Başkan Topaloğlu, oynadığı zeybek ile öğrencilerden büyük alkış topladı. Başkan Topaloğlu, etkinlikte yaptığı konuşmada, uzun bir emek ve azimli çalışma sonrasında istedikleri üniversiteleri kazanan öğrencileri tebrik ettiğini söyledi.

Öğrencilerin emeklerinin karşılığını almalarından dolayı mutlu olduklarına işaret eden Başkan Topaloğlu, “Üniversite hayatı başka bir hayat. Çocuklarımızdan isteğim üniversite hayatında seçtikleri arkadaşlarına çok dikkat etmeleri. Bizler, çocuklarımızın okuyup, vatanını ve milletini seven, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen gençler olarak yetişmesini istiyoruz. Bunun için Kemer Belediyesi olarak elimizden gelen desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Topaloğlu, öğrenciler için hiçbir masraftan kaçınmadıklarına dikkat çekerek, “Çocuklarımızı okuldan alıp evlerine evlerinden alıp okullarına ve kurs merkezimize ücretsiz şekilde taşıyoruz. Her birinize bin 500 TL burs desteği veriyoruz. Her bir kuruşu ananızın ak sütü gibi helal olsun. Yolunuz açık olsun. Sizlerle gurur duyuyorum. Siz bizim geleceğimizin teminatısınız. Hepinizin gözünden öpüyorum. Sizleri yetiştiren ailenize ve öğretmenlerinize de ayrıca teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hayali olan Hukuk Fakültesini kazanan Helin Doğan ise Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda çok güzle bir eğitim süreci geçirdiğine değinerek, “Başkanımız Necati Topaloğlu’nun bize çok fazla desteği oldu. Hukuk Fakültesi benim hayalimdi. Hayalimi gerçekleştirdim. Her zaman yanımızda olduğu için başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımızın bize verdiği burs için de başvuru yaptık. Bu aydan itibaren hesabımıza yatacak ” dedi.

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi Art’s MagazinSon Dakika

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!