ESKİ DEMRE BELEDİYE BAŞKANI KOCAKAYA, KUMLUCA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ESKİ DEMRE BELEDİYE BAŞKANI KOCAKAYA, KUMLUCA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Milletvekili aday adaylığı için Demre Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden İYİ Partili Okan Kocakaya, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. 

Milletvekilli aday adaylığı için görevinden ayrılan eski Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. Köleoğlu, şunları söyledi:

“Millet İttifakı’nda genç belediye başkanları olarak Türkiye’de çok başarılı işlere imza attık. Bunu TBMM’de devam ettireceksiniz. Batı Antalya’yı temsil noktasında sizden pozitif ayrımcılık yapmanızı istiyoruz. Meclis’te sizi gördüğümüzde gururlanacağız. Çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun.”

Kocakaya ise “Yerelde sizlerin de destekleriyle çok büyük başarılar sağladık. Batıya farklı bir belediyecilik anlayışı getirdik. Başkanım da bunun bayrak taşıyıcısı. İnşallah 15 Mayıs’ta güneş daha farklı doğacak. Farklı bir Türkiye’ye uyanacağız. Demre’ye yaptıklarımızı genel siyaset anlamında yama düşüncesindeyiz. Daha aydınlık bir Türkiye için inşallah başarılı olacağız” dedi. 

 

Art’s Magazin  Yurt

ESKİ DEMRE BELEDİYE BAŞKANI KOCAKAYA, KUMLUCA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!