FİNİKE CUMHURİYET MEYDANI PROJESİ İLERLİYOR

service

FİNİKE CUMHURİYET MEYDANI PROJESİ İLERLİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 27 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçireceği Finike Cumhuriyet Meydanı ve Rekreasyon Alanı Projesi’nde altyapı çalışmaları tamamlandı. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’ye modern bir Cumhuriyet Meydanı kazandırıyor. Finike Cumhuriyet Meydanı ve Rekreasyon Alanı Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

ALTYAPI BİTTİ, SIRA ÜSTYAPIDA 

Finike’ye modern bir yaşam alanı kazandıracak projede ekipler, sulama, mekanik ve elektrik altyapı çalışmalarını tamamladı. Yüzde 35’i tamamlanan projede ekiplerin meydan kaplaması ve oturma alanları için saha betonu dökme işlemi devam ediyor. Çalışmaların hummalı bir biçimde devam ettiği proje alanında yer alan mescit, tuvalet ve satış birimlerinin ise yapımı devam ediyor. 

MODERN BİR YAŞAM ALANI 

Proje kapsamında Finike Cumhuriyet Meydanı, Atatürk Anıtı ve sahil bandı ile bütüncül olarak bir kentsel tasarım projesi hazırlandı. 14 bin metrekare sert zemin, 8 bin metrekare yeşil alandan oluşan projede meydan, seyir terasları, oturma alanları, gölgelikler, satış birimleri, çocuk oyun alanları, mescit, tuvalet, yürüyüş yolu ve peyzaj düzenlemeleri yer alıyor.

Art’s Magazin  Yurt

FİNİKE CUMHURİYET MEYDANI PROJESİ İLERLİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!