KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI ESEN, HAYATPARK’TA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ 

service

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI ESEN, HAYATPARK’TA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ 

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, HayatPark içerisinde yapımı devam eden nikah salonu ve otizm merkezi çevresinde süren çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye’nin HayatPark içerisinde yapımına devam ettiği nikah salonu ve otizm merkezi projelerinde sona gelindi. Başkan Esen de yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi. İki gündür kentte etkili olan yağışın herhangi bir olumsuzluğa neden olmaması için bölgede çalışma yapan ekiplere talimat veren Esen, altyapı, üstyapı ve çevre düzenlemeleri hakkında bilgi aldı. 22 Ocak günü kıyalacak ilk nikah ile nikah salonunun açılışının yapılacağını duyuran Esen, “HayatPark içerisinde yapımını tamamladığımız nikah salonu ile ilçemizin en önemli eksiklerinden bir tanesini daha gidermiş oluyoruz” dedi.

HER İKİ PROJE DE TAMAMLANIYOR

Esen, 450 metrekare kapalı, 160 metrekare de açık olmak üzere yazlık ve kışlık iki farklı alana ve 105 kişilik misafir kapasitesine sahip olan nikah salonunun Konyaaltı halkı için hayırlı olmasını diledi. Esen, iki adet gelin-damat odasının yer aldığı nikah salonunun engelli yurttaşlar için de bir asansörlü merdiveni bünyesinde bulundurduğunu aktardı. Nikah salonunun hemen yanında yer alan otizm merkezinin çevre düzenlemesi ile ilgili de ekiplerden bilgi alan Esen, “Otizmli bireyler için çok önemli bir proje olacağına inandığımız bu çalışmanın da ihalesini yaptık. Merkez, 100 gün içerisinde tamamlanarak vatandaşlarımızın kullanıma açılacak” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI ESEN, HAYATPARK’TA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!