KONYAALTI BELEDİYESİ, DERE YATAKLARINI GENİŞLETİYOR

featured
service

KONYAALTI BELEDİYESİ, DERE YATAKLARINI GENİŞLETİYOR

Konyaaltı Belediyesi, kırsal bölgelerde yer alan ve yoğun yağışlarda taşma tehlikesi bulunan derelerde temizlik ve genişletme çalışmaları yapıyor.

Konyaaltı Belediyesi, selden etkilenen köprülerin onarılmasının ardından dere yataklarında genişletme ve temizlik çalışması başlattı.

Yoğun yağışların oluşturduğu sel nedeniyle kullanılamaz hale gelen köprülerin onarımını gerçekleştirerek ulaşıma hazır hale getiren Konyaaltı Belediyesi ekiplerinin, Kuruçay, Karatepe, Aydınlık, Hacısekiler, Akdamlar mahalleleri çevresinde yer alan dere yataklarının temizliğini ve genişletme çalışmalarını önümüzdeki günlerde tamamlayacağı bildirildi.

ÖNLEM ALINIYOR

Deprem felaketinin ardından bütün imkanlarıyla afetzedelerin yanlarında olduklarını belirten Konyaaltı Belediye Bakanı Semih Esen, “Konyaaltı Belediyesi olarak bir yandan bunları yaparken, bir yandan da temel hizmetlerin aksamaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda kentin tamamını etkileyen yoğun yağış ve sel suları özellikle Konyaaltı’nın kırsal bölgelerinde de oldukça etkili oldu. O bölgelerde ikamet eden yurttaşlarımızın ulaşım zorluğu yaşamamaları için köprülerin onarımını gerçekleştiren ekiplerimiz, dere yataklarındaki olumsuzlukları gidermek için de çalışmalar yapıyor. Hem ilçe merkezi hem de kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

KONYAALTI BELEDİYESİ, DERE YATAKLARINI GENİŞLETİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!