MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, GAZİLERLE VE ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, GAZİLERLE VE ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, gaziler ve şehit aileleriyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Ümit Uysal ve eşi Ümran Uysal, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de düzenlenen kahvaltıda gaziler ve şehit aileleriyle kahvaltıda buluştu. Buluşmada, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Memleket Sevdalıları Ruhunu Yaşatma Derneği, Şehit Aileleri Derneği, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği, Türkiye Emekli Subaylar Derneği, 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Adını Yaşatma Derneği yer aldı.

Başkan Uysal, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada, Türkiye’nin medyasının bölünmüş, insanları birbirlerini dinlemez, dinleyemez hale getirildiğini söyledi. Bazı siyasetçilerin kendi tabanını sıkılaştırmak ve netleştirmek için daha da hırçınlaştığını aktaran Uysal, şöyle konuştu:

“Böyle yalanlar deryasına sürüklüyor insanları. Vaktiyle hatırlayanlar vardır içimizde. Batı cephesi kumandanımız, milli kahramanımız merhum İsmet İnönü’ye ‘Asker kaçağı’ demişler, geniş bir kitle de buna inanmıştı. Devletin radyolarına asker kaçağı demişlerdi. Ve buna da inanan kitleler olmuştu. Şimdi çok benzer bir durum yaşıyoruz aslında. Çok farklı değil.”

 Konuşmanın ardından Başkan Uysal ve katılımcılar hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Art’s Magazin  Yurt

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, GAZİLERLE VE ŞEHİT AİLELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!