Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Sinan Meydan ‘14`üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’nün Sahibi Oldu

service

Sinan Meydan 14üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülünün Sahibi Oldu

Sinan Meydan ‘14`üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’nün Sahibi Oldu

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Eğitim-İş Sendikası’nın iş birliğiyle düzenlenen, ‘14’üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’nün sahibi, tarihçi ve yazar Sinan Meydan oldu. 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ‘başöğretmen’ unvanının verilişi ve ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla, Antalya’da bu yıl da ‘Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’ töreni düzenlendi. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende, tarihçi ve yazar Sinan Meydan onur ödülünün sahibi oldu.

Törene; Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan, CHP Antalya  İl Başkanı Nuri Cengiz, Eğitim-İş Antalya Şube Başkanı Sadık Acar, Eğitim-İş Genel Sekreteri Cengiz Sarıyer, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Doç.Dr. Önder Bilgin, Büyükşehir Başkan Danışmanı ve Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık,  Sinan Meydan ve sendika üyeleri ile öğretmenler katıldı.

Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Ali Arslan törende yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Artık günümüzde sendikacılığın manası bürokratik bir yağmanın taşeronu gibi. Bu manada Birleşik Kamu İş Konfederasyonu ve Eğitim-İş Sendikası’na bu örnek duruşu, memurlara, çalışanlara sendikacılığı entegre etmesi ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’nü layık gördüğünüz  ve benim de öğrencilik zamanımda beraber okuduğum Sinan Meydan Hocamı tebrik ediyorum. Çok doğru bir karar olmuş.”

Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık da, “Bu özel ödülü tarihe ışık tutan ve bir çok sendikanın keşfedilmemiş emeklerini ortaya çıkaran Sinan Meydan’a vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Tarihçi ve yazar Meydan, kendisinin de 10 yıllık bir öğretmenlik geçmişi olduğunu belirterek, “Eğitimciler tarafından onurlandırılmak herkese nasip olmaz. Bu zorlu dönemde Atatürk’e, laik Cumhuriyete sahip çıkan eğitimcilerden bu ödülü almak çok anlamlı.  Beni onur ödülüne layık gören sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

Art’s Magazin | Gündem

Sinan Meydan ‘14`üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü'nün Sahibi Oldu
Sinan Meydan ‘14`üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’nün Sahibi Oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!