DEFNE BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL’DEN YENİ YIL MESAJI

featured
service

DEFNE BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL’DEN YENİ YIL MESAJI

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, 2023 yılını, yayımladığı bir mesajla kutladı. Güzel mesajında, “Barışın hüküm sürdüğü, hak ve hukukun tesis edildiği, özgürlüklerin güvence altında olduğu demokrasi dolu bir yıl olmasını ümit ediyor, mutlu yıllar diliyorum. Yeni yılımız kutlu olsun” dedi.

Başkan Güzel, yeni yılı paylaştığı bir mesajla kutladı. Güzel’in mesajı, şöyle:

“Güzel ilçemiz Defne için birçok projeyi hayata geçirdiğimiz, her mahallede imkanlarımız dahilinde hizmet ürettiğimiz bir yılı geride bıraktık. Hem ilçemizin hem de şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi için bir arada ve güç birliği yaparak çalıştık. Çalışmalarımıza yön verirken hemşehrilerimizden gelen talep ve önerilere kulak verdik.

Yeni yıldan ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için beklentimiz büyük. Beklentilerimizi karşılamak için aynı özveri ve disiplinle çalışacak, umutla beklediğimiz yarınlarımızı birlikte güzelleştireceğiz.Yeni yılda da ilçemizin güzelliğine güzellik, vatandaşlarımızın mutluluğunu mutluluk katmak için hep birlikte çaba harcayacağız. İnanıyorum ki çabalarımızın karşılığı bizi ileriye taşıyacak.

2023 yılının ilçemize, şehrimize, ülkemize, tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Barışın hüküm sürdüğü, hak ve hukukun tesis edildiği, özgürlüklerin güvence altında olduğu demokrasi dolu bir yıl olmasını ümit ediyor, mutlu yıllar diliyorum. Yeni yılımız kutlu olsun.”

 

Art’s Magazin  Yurt

DEFNE BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL’DEN YENİ YIL MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!