HATAY’IN KARDEŞ ŞEHRİ AALEN’DEN LÜTFÜ SAVAŞ’A ZİYARET

service

HATAY’IN KARDEŞ ŞEHRİ AALEN’DEN LÜTFÜ SAVAŞ’A ZİYARET

Hatay’ın kardeş şehirlerinden Aalen’in Belediye Başkanı Frederick Brütting ve beraberindeki heyet, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.

Başkan Lütfü Savaş, Aalen Belediye Başkanı Frederick Brütting ve beraberindeki heyeti ağırladı. Buluşmada, Savaş ve Brütting ortaklaşa yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HBB Başkanı Savaş, “Kardeş şehrimiz Aalen’den gelen misafirlerimiz bizi çok mutlu etti. İki şehir arasında yıllardır süren ve örnek olan kardeşliğimiz güçlenmeye devam edecek. Belediye başkanımıza ve misafirlerimize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. 

Brütting ise “Ailemiz de gittikçe büyüyor. EXPO gerçekten şahane. Sizleri takip etmekteyiz ve oldukça başarılı işler gerçekleştiriyorsunuz” dedi.

Savaş, ziyaretin sonunda Frederick Brütting’e kente özgü çeşitli hediyeler verdi. Brütting de Aalen Belediyesi bahçesinde yetiştirilen kestane ağacını Lütfü Savaş’a hediye ederek, HBB ve Aalen Belediyesi’nin ortak girişimleriyle Reyhanlı ilçesinde açılan okul için bağışta bulunduklarını açıkladı.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

HATAY’IN KARDEŞ ŞEHRİ AALEN’DEN LÜTFÜ SAVAŞ’A ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!