TANER ÖZSOY, KARTALLI MÜZİKSEVERLER İLE BULUŞTU

featured
service

TANER ÖZSOY, KARTALLI MÜZİKSEVERLER İLE BULUŞTU

Kartal Belediyesi, Ocak ayı kültür-sanat programı kapsamında Türk Halk Müziği sanatçısı Taner Özsoy’un, ‘Memleket Türküleriyle Yeni Yıla Merhaba’ adlı konserine ev sahipliği yaptı. Geceye, Kartallı müzikseverlerin ilgisi yoğun oldu.

Soğanlık Kültür Merkezi’nde gerçekleşen geceye, çok sayıda müziksever katıldı. Gecede, Türk Halk Müziği sanatçısı Taner Özsoy, yaklaşık 2 saat sahnede kalarak sevilen şarkılarını seslendirdi. Kartallı müzikseverler, sanatçı tarafından seslendirilen şarkılara eşlik ederek, keyif dolu anlar yaşadı.

ÖZSOY’DAN BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’E TEŞEKKÜR

Gecenin sonunda konuşma yapan Taner Özsoy, kendisini yalnız bırakmayan tüm Kartallılar’a ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkür ederek, “Bu gece türkülerimizi birlikte seslendirdiğimiz bir konser yaşadık. Kartallılar ile birbirimizi çok özlemişiz. Sanata ve sanatçıya katkılarından dolayı en başta sizlere ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkürlerimi sunuyorum. 2023’ün tüm insanlık için; barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

TANER ÖZSOY, KARTALLI MÜZİKSEVERLER İLE BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!