BAYRAKLI’DA MUHTARLIK BİNALARI YENİLENİYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BAYRAKLI’DA MUHTARLIK BİNALARI YENİLENİYOR

Bayraklı’ya daha modern ve merkezi konumda muhtarlık hizmet binaları kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi, iki yıldan bu yana devam eden çalışmalarda 5 muhtarlık binasını tamamladı, 5 muhtarlık binasının da inşasını sürdürüyor. Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İhtiyaç olan mahallelerimizde çalışmalarımız devam edecek. Hedefimiz; muhtarlarımız için daha modern, konforlu ve donanımlı hizmet alanları oluşturmak” dedi.

Belediye ekipleri, muhtarlar için yeni hizmet alanları oluşturuyor. 2020 yılında başlatılan yenileme çalışmaları kapsamında Alpaslan, Fuat Edip Baksı, Soğukkuyu, Org. Nafiz Gürman ve Çiçek Mahallesi olmak üzere 5 muhtarlık binası yenilendi. Ekipler, 5 yeni muhtarlık binası için inşa çalışmalarını sürdürürken bu yılki çalışmalarda; Bayraklı Merkez, Osmangazi, Refik Şevket İnce, Tepekule ve Yamanlar mahalle muhtarlık binalarının da yenilenmesi planlanıyor. 

“ÇALIŞMALAR SÜRECEK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “İlçemizi daha yaşanabilir ve daha modern hale getirmek için kentsel dönüşüm çalışmalarından, yol, kaldırım, kavşak, cadde ve sokak düzenlemelerine, altyapı çalışmalarına kadar birçok alanda çalışma yürütüyoruz. Bu kapsamda ihtiyaç olan ve eskiyen muhtarlık binalarımızı da gelen talepleri dikkate alarak baştan sona yeniliyoruz. Yeni ve modern hizmet alanları inşa ediyoruz. Eskiyen yapılarda ve konteynerde hizmet veren muhtarlarımızı yeni hizmet alanlarına kavuşturuyoruz. Toplamda 10 muhtarlık binamızı yenileyerek ilçemizin hizmetine sunuyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

BAYRAKLI’DA MUHTARLIK BİNALARI YENİLENİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!