İZMİR’DE ESKİ VALİ NEHROZOĞLU’NA VEFA GECESİ

featured
service

İZMİR’DE ESKİ VALİ NEHROZOĞLU’NA VEFA GECESİ

İzmir’de bir dönem Valilik yapan sonra da Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği görevinde bulunan Kemal Nehrozoğlu için vefa gecesi düzenlendi. İzmir, Balçova, Karşıyaka ve Konak Kent Konseyleri tarafından Kemal Nehrozoğlu’na hizmetlerinin anısı olarak bir teşekkür plaketi verildi.

İzmir’de 1998-2000 yılları arasında görev yapan eski İzmir Valisi ve 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer döneminde Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği görevinde bulunan Kemal Nehrozoğlu için İzmir’de vefa gecesi düzenlendi.

Balçova Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen yemekte; İzmir, Balçova, Karşıyaka ve Konak Kent Konseyleri Başkan ve Yöneticileri, Kemal Nehrozoğlu’na bir plaket taktim etti. Görev yaptığı kısa dönemde İzmirlilerin gönlünde taht kuran Kemal Nehrozoğlu ile bir araya gelen konuklar, Nehrozoğlu ile anılarını ve hayatlarının kesiştiği noktaları anlattı.

Duygulu anlar yaşanan yemekte konuşan Kemal Nehrozoğulu, “İzmir’in benim hayatımda her zaman özel bir yeri oldu. Burada edindiğim dostluklar hayatımda her zaman yeri olan dostluklar oldu. Burada hizmetlerimiz oldu. Ancak, devlet idaresinde kişinin yaptığı hizmetleri kendisinin anlatmasını etik kurallar açısından doğru bulmuyorum. Sizin gibi kıymetli dostların yapılanları görmesi ve bu şekilde bir vefa göstermesi benim için en kıymetli hediyedir” dedi.

 

Art’s Magazin  Yurt

İZMİR’DE ESKİ VALİ NEHROZOĞLU’NA VEFA GECESİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!