ÖDEMİŞ BELEDİYESİ, TOKİ KONUTLARININ OTURMA RUHSATLARINI TESLİM ETTİ

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ, TOKİ KONUTLARININ OTURMA RUHSATLARINI TESLİM ETTİ

Ödemiş Belediyesi, TOKİ konutlarının oturma ruhsatlarını teslim etti. Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “TOKİ konutları konusunda ‘Olmuyormuş. Belediye engelliyormuş’ gibi dedikodular yaymaya çalışanlar oldu. Biz dedikodu yapmıyoruz. Biz işimizi yapıyoruz. Bütün oturma ruhsatlarını verdik” dedi.

Başkan Eriş, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Hüseyin Özsavran ve TOKİ konutlarının yüklenici firmasının şantiye yöneticisi Nazif Dönmez ile bir araya geldi. Eriş, TOKİ’de evi olan 468 aileye, kapıcı evleri ve iş yerleri ile birlikte toplam 480 adet oturma ruhsatını verdiklerini duyurdu. “Bugün tarihi bir gün yaşıyoruz” diyen Eriş, sözlerine şöyle devam etti: 

“DEDİKODU YAPMIYORUZ, İŞİMİZİ YAPIYORUZ”

“TOKİ konutlarının yapımında görev alan yüklenici firma ile kaç yıldır beraberliğimiz oldu. Bizimle ilgili imar konularını ve oturma ruhsatı ilgili durumları sürekli görüştük. Tabii bazen de ‘Olmuyormuş. Belediye engelliyormuş’ gibi dedikodular yaymaya çalışanlar oldu. Biz dedikodu yapmıyoruz. Biz işimizi yapıyoruz. Bu işin karşılığı da şu an TOKİ’de evi olan 468 ailemize, kapıcı evleri ve iş yerleri ile birlikte toplam 480 adet oturma ruhsatımızı vermiş olmamızdır. Hayırlı olsun diyoruz. Bütün oturma ruhsatlarını Ödemiş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Ruhsat Birimi çalışanlarımız günlerdir emek verip hazırladılar. TOKİ sakinlerimizi Allah gönendirsin, yuvalarında mutlu olsunlar. Çalışanlarımıza, projede emeği olan arkadaşlarımıza, TOKİ yöneticilerimize biz de hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Belediye burada dedikodu yapmadı, işini yaptı. Ailemizin mutluluğu, yeni komşularımızın yuvalarında mutluluğu için Ödemiş Belediyesi olarak hazırladığımız oturma ruhsatlarımız bir kez daha hayırlı uğurlu olsun. Cumhuriyetimizin 100. yılında yeni yuvalarında çok mutlu olsunlar.”

Art’s Magazin  Yurt

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ, TOKİ KONUTLARININ OTURMA RUHSATLARINI TESLİM ETTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!