Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Başantrenörümüz Marina Maljkovic ve oyuncularımızdan galibiyet açıklaması

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Marina Maljkovic ile kaptan Olcay Çakır Turgut ve Alperi Onar, 80-62 kazanılan Galatasaray Çağdaş Faktoring karşılaşmasının ardından Fenerbahçe TV’ye konuştu. Başantrenörümüz ...

featured
service

Başantrenörümüz Marina Maljkovic ve oyuncularımızdan galibiyet açıklaması

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Marina Maljkovic ile kaptan Olcay Çakır Turgut ve Alperi Onar, 80-62 kazanılan Galatasaray Çağdaş Faktoring karşılaşmasının ardından Fenerbahçe TV’ye konuştu.

Başantrenörümüz Marina Maljkovic: Oyuncularımız istediğimiz her şeyi sahada ortaya koydular

Derbi maçının camia için ne anlama geldiğini bildiklerini ve bu odakla sahaya çıktılarına değinen Başantrenörümüz Marina Maljkovic, “Öncelikle takımımı tebrik etmek istiyorum. Oyuncularımız istediğimiz her şeyi sahada ortaya koydular. Dolayısıyla en büyük tebriki onlar hak ediyor. Evet, zor bir maçtı. Bu maçın önemini de çok iyi biliyorum. Fenerbahçe ailesi, Fenerbahçe camiası, Başkanımız, Yönetim Kurulumuz için bu maçın önemini biliyorum. Biz de bu odakla sahaya çıktık ve gerekeni yaptığımızı düşünüyorum. Ama kesinlikle sakin kalmamız lazım; çünkü önümüzde çok zor bir maç var. EuroLeague çeyrek finalinde Metro Enerji Salonu’nda Sopron ile oynayacağız. Çok sıkışık olan bu fikstürde hiçbir şekilde dinlenme şansımız da olmuyor. Dolayısıyla biz de çalışmaya devam edeceğiz. Şu an çok odaklıyız. Bu şekilde de odağımızı devam ettirmemiz gerekiyor.” dedi.

Olcay Çakır Turgut: Ligde mağlubiyet almadan yolumuza devam etmek istiyoruz

Kaptan Olcay Çakır Turgut, “Bizim için çok önemli maçtı. Ligde mağlubiyet almadan yolumuza devam etmek istiyoruz. Geniş bir rotasyonumuz var. Bu da herkesin birbirine alışması için çok büyük avantaj. Bütün takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok güzel bir maçtı.” diye konuştu.

Alperi Onar: Kazanmak bizim için çok önemliydi

Galibiyetin önemine değinen maçın en skorer oyuncusu Alperi Onar ise, “Üst üste bu dördüncü maçımız ve yorucu bir periyotun içindeyiz. Kazanmak bizim için çok önemliydi. Özellikle de derbi maçları her zaman çok önemlidir. Kazandığımız için mutluyuz. Ben sahada o an neye ihtiyaç varsa ona göre oynamaya çalışıyorum. Katkıda bulunduysam ne mutlu bana.” ifadelerini kullandı.

Başantrenörümüz Marina Maljkovic ve oyuncularımızdan galibiyet açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!