Bırakmam Seni Türkiyem Basın Toplantısı Daveti

featured
service

Bırakmam Seni Türkiyem Basın Toplantısı Daveti

Beşiktaş JK olarak; Dünya çapında asrın felaketi olarak kabul edilen Kahramanmaraş merkezli depremin ardından vatandaşlarımızın yaralarını sarmak amacıyla başlattığımız çalışmalar devam etmektedir.

Depremin gerçekleştiği andan bu yana, deprem bölgeleri ve depremzedelere yönelik gerçekleştirdiğimiz birçok yardım faaliyetinin yanı sıra; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, sporcularımız, taraftar gruplarımız, derneklerimiz, vatandaşlarımız ve gönüllülerimizin katılımlarıyla deprem bölgelerine 225 tırdan oluşan bir yardım yolladık, 2 çadır kent kurduk ve üçüncü çadır kenti de tamamlamak üzereyiz.

Ahmet Nur Çebi Başkanlığındaki Yönetim Kurulumuz, önümüzdeki dönem için deprem bölgelerine ve depremzedelere yönelik camiamızın yardımlarını, “Bırakmam Seni Türkiyem” kampanyasıyla tek bir çatı altında toplamaya karar verdi. Geniş kapsamlı ve sürdürülebilirlik konusunda çok hassas davranacağımız bu kampanyanın ilk adımlarını atmaya başladık.

Beşiktaş JK olarak gerçekleştirdiğimiz yardımlar ve Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasının kısa, orta ve uzun vadeli hedefleri, yarın (10 Mart) saat 11.30’da Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin katılımıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirilecek basın toplantısında kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Saygılarımızla…

Beşiktaş JK

Program

Tarih: 10 Mart 2023 Cuma

Saat: 11.30

Yer: Vodafone Park

Güncel HaberlerSon Dakika Spor

Bırakmam Seni Türkiyem Basın Toplantısı Daveti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!