Kulübümüz, İstanbul Group Dental’le Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kulübümüz, İstanbul Group Dental’le Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Kulübümüzün resmi ağız ve diş bakım sponsoru İstanbul Group Dental oldu. Yapılan anlaşma doğrultusunda İstanbul Group Dental, sporcularımızla çalışanlarımıza ağız ve diş bakım hizmeti sunacak.

120 yıllık tarihiyle ülkemizin en köklü ve Avrupa’nın da ender kulüplerinden birisi olan Kulübümüz, sponsorları arasına İstanbul Group Dental’i de kattı. Sponsorluk anlaşmasının lansmanı, Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Ferah ile İstanbul Group Dental Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Veysel Bilge, Başar Çetin ve İbrahim Kuzu’nun katılımlarıyla Vodafone Park’ta gerçekleştirildi.

Genel Sekreter, Sponsorluk ve Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehtap Ferah, lansmanda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Beşiktaş JK olarak, yüce Atamıza atfedilen “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” deyişinden yola çıkarak, Türkiye’nin aydınlık geleceğine katkıda bulunmak ve ülkemizin bayrağını sınırlarımızın da ötesinde dalgalandırabilmek için gönlünü spora vermiş tüm sporcularımızın zihinsel ve bedensel iyiliğini her şeyin önünde tutuyoruz. Beşiktaş JK olarak iyi hissetmenin bütünleşik bir konu olduğunun bilincindeyiz. Bu bütünleşik kavramın en önemli parçalarından bir tanesi de ağız sağlığı. Bu amaçla İstanbul Group Dental ile gerçekleştirdiğimiz sponsorluğu çok kıymetli buluyor, katkılarından dolayı Beşiktaş JK’nın resmi ağız ve diş bakım sponsoru İstanbul Group Dental’e teşekkürlerimi sunuyorum.”

Kulübümüzün 2022-23 sezonundaki sponsor sayısının 40’ın üzerinde olduğunu ifade eden Ferah “Beşiktaş JK’yı gönülden destekleyen tüm sponsorlarımıza camiamız adına teşekkür ederim” dedi.

İmza töreninde söz alan İstanbul Group Dental Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kuzu “Beşiktaş JK’nın tüm branşlardaki sporcularının kulüp çalışanlarının ve taraftarlarının yanında bulunmaktan ayrıca camianızın bir parçası olmaktan İstanbul Group Dental ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Beden sağlığımız için ağız ve diş bakımının önemini Beşiktaş JK ile birlikte etkili bir biçimde anlatabilmeyi hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda bugün burada attığımız imzalar bizler için çok kıymetli. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Sponsorluk tanıtım töreni, konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Kulübümüz, İstanbul Group Dental’le Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Güncel HaberlerSon Dakika Spor

Kulübümüz, İstanbul Group Dental’le Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!